אשדוד על מפת החדשנות העולמית

אשדוד על מפת החדשנות העולמית

בית הספר מקיף א' לתעופה וחלל ממשיך ליהנות מההכרה של מייקרוסופט ישראל כבית ספר מדגים חדשנות ובשבוע שעבר זכו מורות בית הספר לתואר מורות מומחיות של מיקרוסופט. צוות בית הספר אף הציג בכנס שהתקיים בהרצליה וייצג את אשדוד בכבוד.

ביום שלישי האחרון השתתפו שלוש מורות מבית ספרנו באירוע פתיחת השנה החגיגי של קהילת החינוך של מייקרוסופט ישראל, שנערך בבניין החברה בהרצליה. המורות, רותי סויסה (רכזת תקשוב), שירה אוחיון (מנחת מועצת תלמידים) ואירנה אוצ׳יטל (רכזת אלקטרוניקה), נבחרו זו השנה השנייה, כמורות מומחיות להובלת חדשנות בכלי מיקרוסופט (MIEE) לשנת 2021-2022

האירוע החגיגי כלל קבלת פנים חגיגית, הצגת החזון החינוכי של מיקרוסופט על ידי נחמה הוורדי, וחשיפת החידושים בסביבת הענן של מיקרוסופט על ידי מושיקו אברהם. כמו כן, נערך משחק בריחה בסביבת הענן של One note, אשר אתגר את המורים המומחים שהגיעו מכל רחבי הארץ.בסיום האירוע קיבלו המורות מצוות החינוך של מיקרוסופט בהובלת נחמה, איריס וואינטרוב ואייל הלפרין, את השלטWe are a Microsoft Showcase School !, משום שמקיף א׳ אשדוד לתעופה וחלל, הוכר השנה ע"י מייקרוסופט העולמי כבי"ס מדגים חדשנות בכלים של מייקרוסופט: Microsoft Showcase  School..מנהלת בית הספר גב׳ הדס בן שושן ברכה את המורים/ות והתלמידים/ות על ההישג הבית ספרי הנכבד, אשר שם את אשדוד על מפת החדשנות העולמית  והדגישה כי הישג זה הוא חלק מהתפיסה הבית ספרית הפועלת לחיזוק הלמידה הטכנו פדגוגית.

"אנו גאים מאד בהישג זה ומברכים את המורים/ות והתלמידים/ות של מקיף א׳ אשדוד, על פועלם/ן הבולט בהובלת חדשנות באשדוד ובהובלת הלמידה מרחוק בסביבת הענן Teams של מיקרוסופט, ומאחלים להם הצלחה בהמשך הדרך לפסגה".גב׳ שגית נסים, מנהלת חטיבת הביניים הוסיפה ואמרה: ״צוות ביה"ס השכיל להפוך עצמו לפלטפורמה המזמנת והמעודדת יזמות וחדשנות לטובת השבחת תהליכי  למידה,  מעורבות קהילתית וקירוב הלבבות. אשרינו שאלו הם/ הן מורינו ומורותינו״.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*