אשדוד מצדיעה לנוער

אשדוד מצדיעה לנוערבני נוער פעילים בתנועות ובארגוני הנוער בעיר אשדוד הגיעו ערב לפני פתיחת שנת הלימודים החדשה (רביעי, 31 באוגוסט) למשכן לאמנויות הבמה בעיר, לאירוע הצדעה שיזמו ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, מר בוריס גיטרמןסגן ראש העיר ויו"ר דירקטוריון החברה העירונית לתרבות, מנכ"ל העירייה אילן בן עדי, החברה העירונית לתרבות ופנאי והעומד בראשהמר אורן טואיל ועובדי כל מחלקות החברה, העירייה ותחום בני הנוער באשדוד לערב מיוחד בו קיבלו הפעילים המצטיינים הוקרה על פעילותם ההתנדבותית המתקיימת לאורך כל השנה, נהנו ממופע של להקת צופי תל אביב ומרתון סטנד אפ עם "צמד שיניים", אמירם טובים ושחר חסוןכל זה כדי לומר להם תודה

אחרי קיץ חם ועמוס באירועי הנוער "זמן נוער" עיר נוער, מסיבות, פעילות בחופים, טיולים מחנות ומה לא, בחרו לסיים את הקיץ באירוע הצדעה והערכה לחניכי ופעילי ארגוני ותנועות הנוער. חניכים, מדריכים ופעילים מתנועות וארגוני הנוער השונים באשדוד הגיעו לערב הצדעה והוקרה על פעילותם ההתנדבותית לאורך השנה, לאירוע שיא שסיכם את אירוע הקיץ האחרון מתנועות 'הצופים','השומר הצעיר', 'בני עקיבא', בית"ר, 'המחנות העולים ',' עזרא ', 'כנפיים של קרמבו', ניידת 'עלם ', תנועת 'אחרי', מנהיגות צעירההמד"צים, 'הפוך על הפוך, 'הנוער העובד והלומד', מועצת הנוער העירונית ונוער מד"א.

IMG_1635

מיד עם הכניסה לאולם המשכן לאמנויות הבמה, אפשר היה לחוש באווירת הגאווה ובהתלהבות בעוד הפעילים שרו שירים, הניפו דגלים ויצרו אווירה של קרנבל חגיגי במקום וצבעים שונים של קבוצות ההנהגה השונות הפועלות בעיר, כל אחד וכולם ביחד הופכים את העיר לאיכותית וערכית יותר. מדריכים פעילים ומתנדבים שכל אחד מוביל שינוי חברתי בעיר ועושים שינוי חברתי ופועלים בכל הרבעים, בבתי הספר, בקרב עולים חדשים, אוכלוסיות מיוחדות, ניצולי שואה וקשישים ועודבכל ימות השנה.
ערב ההצדעה נערך בנוכחותם של ראש העיר לשעבר ויו"ר קרן אשדודד"ר אריה אזולאי, אורן טואילמנכ"ל החברה העירונית לתרבות הפנאי, נעמי אדר הופמן המשנה למנכ"ל ,ויטלי סלוצקיסמנכ"ל החברה העירונית, , מזל שאלתיאל ראש תחום הילדים והנוער באשדוד, עומר גדג' –רכז תנועות וארגוני הנוער, דנה לויןרכזת תנועת הנוער העירונית מעו"פ ומנהלי המרכזים הקהילתיים.
 אורן טואיל, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות ופנאי פתח את הערב בדברי ברכה,"זהו בהחלט מחזה משובב לב לראות את כל בני הנוער יושבים כאן יום לפני שמתחילים את השנה החדשה ובערב זה אנו באים לסכם שנה גדושה, פעילה ומאוד אנרגטית.

אני רוצה להודות לכמה חברים שהיו אחראים על כל מה שעשיתם תעשו וחולמים לעשות בארגוני ותנועות הנוער וכמובן למי שמייצגת אתכםטל וקנין יו"ר מועצת התלמידים העירונית ומגיע להם הרבה כפיים, לכל צוות הנוערהרבה נעשה בזכותם. השנה הזו התברכה בהרבה מאוד עשייה. ראש העיר ,ד"ר יחיאל לסרי מחשיב את הפעילות במהלך השנה כערך עליון והנחה את החברה העירונית יחד עם יו"ר החברה ,בוריס גיטרמן לעשות כל שניתן על מנת שפעילות הנוער תתעצם ותהיה יותר איכותית. אתם מיד תקבלו הופעה מאוד משובחת וזה רק חלק ממה שנעשה בקיץ האחרון, טל ישבה עם מנכל העירייה אילן בן עדי ואיתי ויצרנו תוכנית שרצה במהלך כל הקיץ האחרון. השנה האחרונה הייתה מאוד מוצלחת ורק יריית פתיחה לקראת מה שיהיה  בתחום התרבות לנוערהפעילות שאתם מבצעים היא מאוד חשובה וערכית ותרמה בעיקר לקהילה ולבניית ה"אני" שלכם, הערכים והיכולת להפוך לחברה טובה יותרראש העיר ביקש לומר שהשנה הבאה תהיה הרבה יותר טובה. בהצלחה למצטיינים והמצטיינות".

מיד אחריו אמרה ראש תחום הנוער הגב' מזל שאלתיאל, "זהו חג לארגוני ותנועות הנוער. בזכותכם החברה שלנו היא טובה ערכית ובטוחה ביותר, נתתי את מילתי לכל קברניטי העיר ששנת הפעילות הבאה תהיה גדולה יותרבקיץ האחרון נחלנו שיתוף פעולה גדול ומוצלח בין כל הגורמים , שתהיה שנה מוצלחת שנת ביטחון והצלחה בלימודים וגם בתחום הערכי והחברתי".

מזל

מזל שאלתיאל – ראש תחום צעירים ונוער

לדבריה של טל וקנין יו"ר מועצת הנוער העירונית , "בשמי ובשם מועצת הנוער אני רוצה לאחל לכם שתגיעו לסניפים, ל'קנים' ולשבטים עם המון עשייה, פעילויות ותחושת גאווה. שתהיה שנה מלאה בעשייה ושימת דגל הערכים במקום הראשון ותודה לכם כל שיתוף הפעולה, ההתנדבות, ההשפעה והעשייה. הנוער האיכותי ביותר יושב כאן והנוער האשדודי הוא המצטיין בארץ. שתהיה שנה חדשה מלאה בעשייה משמעותיתקחו את האנרגיות וארגז הכלים שלכם ולכו לעשות שינוי לטובה". מיד לאחר מכן נערך טקס קצר בו הוענקו אותות הוקרה לחניכים ופעילים מצטיינים מכל תנועות וארגוני הנוער השונים.

בחלק האמנותי של הערב, צופי תל אביב עלו לבמה למופע של כ-40 דקות שכלל שירים, ריקודים, מערכונים והרבה מאוד מסרים חינוכיים, הם ניסו להראות את הנוער "כמו שהוא"- אבל בקיצוניות המוגזמת שהעולם רואה אותם ולהסביר מה אפשר לשנות וכיצד. על ההפקה המושקעת היו אחראיים המלבישה והכוריאוגרפית מיכל אמדורסקי אמיר פיי גוטמן היה שותף ליצירת השירים. ההצגה עסקה בנושאים שנוגעים לכל בני הנוער כמו הפרעות אכילה, אלימות, אלכוהול וזכו לתגובות הולמות מהקהלשהזדהה עם רוב המסרים.

ואז הגיע החלק לו ציפו וחיכו כל בני הנוערמרתון הסטנד אפ. ראשונים עלו "צמד שיניים", שידועים גם כלריסה וגורג' עם מינימום אביזרים ומקסימום הומורעם הפרצופים המטורפים שרק הם יודעים לעשות וזרימה מטורפת עם הקהל שנפל מהכיסאות מרוב צחוק בכל רגע.
אחריהם עלה אמירם טובים המוכר והטוב ויחד איתוספק פנס, ספק פרוז'קטור ענקי שעזר לו לאלתר ולשתף את הקהל לאורך כל המופע, טובים צחק איתם וגם קצת עליהם ובעיקר הצחיק בלי הפסקה. סיים את האירוע שחר חסון. למרות שסיפר כל מה שעלה בדעתו ומה שבא לוובהצלחה רבה מאוד. בין הבדיחות הקלאסיות והאלתורים, חסון גם מצא אהבה כשבשורה הראשונה הייתה אחת האחראיות על אחד מתחומי ההתנדבות בעיר והוא, לא הרפה. לבסוף, סיים את המופע עם המסר "תהיו מי שאתם וכל הכבוד על ההתנדבות" –הקהל נהנה מכל רגע.

 

Laptop

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*