אשדוד ירוקה – הנחיות ראש העיר לסופ״ש

אשדוד ירוקה – הנחיות ראש העיר לסופ״ש

בהערכת הנצב שהתקיימה הבוקר העיר אשדוד הוגדרה כירוקה מבחינת סיכון אך עדיין האיום לא הוסר. ראש העיר העביר לתקשורת 4 מסרים ודגשים להתנהלות בסופ״ש ובמידה והשתנו ההתרחשויות תתעדכן פקודה חדשה שתתפרסם כאן.

להלן 4 הדגשים:

1. הלילה היה שקט אבל כידוע אתמול היה מאוד לא שקט. האיום הרקטי על אשדוד לא הוסר וטווח הירי יכול להגיע גם מצפון וגם מדרום הרצועה.
מבחינת פיקוד העורף רמת האיום לאשדוד ירדה לירוקה, מה שגורר הקלה משמעותית בחיי השגרה כך שיש צורך לאזן בין הדריכות לחזרה לשגרה.

2. אתמול ביקר באשדוד שר החינוך. הסברנו לו את המדיניות הזהירה שלנו בפתיחת מערכת החינוך. מבחינת הנחיות פיקוד העורף, ניתן לקיים פעילויות חינוכיות, במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תיקני בזמן התגוננות. אנו שוקלים את כל השיקולים הרלבנטיים להמשך פתיחת מערכת החינוך. נכון להיום תלמידי כיתות ט' עד יב' לומדים פרונטאלית ובמקביל יש שעות למידה בזום. שכבות ז' ו ח' יצטרפו ביום א'. כל יום לימודים יפתח בתרגול כניסה למרחבים המוגנים.

3. לקראת השבת אנו שבים ומזכירים שבחופי הים יש עדיין נפלים, לכן איסור ההגעה לחופי הים נותר בעינו עד שתסתיים סריקת החופים על ידי אנשי החבלה של המשטרה בחוף הים.

4.תפילות בבתי כנסת – למרות הנחיות פיקוד העורף אנו מחליטים שתפילות יתקיימו רק בקרבת מרחב מוגן אליו כל המתפללים יכולים להגיע תוך 45 שניות. מאחלים שבת שלום וסוף שבוע שקט, נעים ורגוע

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*