אשדוד במקום הראשון בחינוך מבין הערים הגדולות בישראל

אשדוד במקום הראשון בחינוך מבין הערים הגדולות בישראל

המגמה החיובית במערכת החינוך העירונית נמשכת, וגם השנה תלמידי התיכונים שבפיקוח מנהל החינוך בעירייה מובילים בחינוך מבין הערים הגדולות, עם 94% זכאים לבגרות. הנתון המעודד: אשדוד עם המספר הגבוה ביותר של ניגשים ל-5 יחידות מתמטיקה ואנגלית

ההישג של מערכת החינוך העירונית אינו מקרי. באשדוד יצרו את המשלב הנכון בין הצוותים החינוכיים, ההורים, וכמובן, מצד התלמידים שמפגינים חריצות ושאיפה למצוינות. בבתי הספר מספרים כי התלמידים מגשימים הלכה למעשה את החזון החינוכי של הצטיינות לימודית לצד הצטיינות ערכית, והתוצאות מדברות בעד עצמן: תלמידי אשדוד מובילים בפער גם בתחום הפעילות החברתית.

לכך יש להוסיף את ההישגים שרשמה מערכת החינוך בחודש האחרון ובהם זכייה של מקיף ח' בתחרות הדיבייט הארצית ובתחרות הסייבר הארצית, ושל תלמידי מקיף יא' שזכו בתוכנית הבינלאומית Game Exchange לשנת 2023.

בנוסף, תלמידי ישיבת "אמית יגל" זכו בפרס הנגשה עם מיזם מרגש שיסייע לחולי פרקינסון, שלושה תלמידים ממקיף ז' זכו בשלושת המקומות הראשונים בתחרות הארצית "אדם וים", ובית ספר "רתמים" מאשדוד זכתה במקום ה-2 באולימפיאדת החשיבה.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי:

"אני גאה בכך שבפעם השישית ברצף הוכחנו שההשקעה של כולנו בתחום החינוך מניבה תוצאות יוצאות דופן. בכל שנה בעשור האחרון העלינו את גובה ההשקעה בכל תלמיד, נמשיך לשים את ילדי העיר ואת עתידם לפני הציונים ולפעול כל הדרך, גם ברמה הערכית וברמה האנושית, למימוש המטרות והיעדים שהצבנו לעצמנו".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*