אסותא אשדוד מתחיל לגייס צוות רפואי

אסותא אשדוד מתחיל לגייס צוות רפואי

בית החולים הציבורי אסותא אשדוד החל לגייס צוותים רפואיים. לקראת פתיחת בית החולים ב-2017, החל השלב הראשון של גיוס עובדים שכולל גיוס מנהלי מחלקות, רופאים בכירים, מתמחים וצוותי סיעוד.

בית החולים הציבורי אסותא אשדוד צפוי לפתוח את שעריו ב- 2017, ובימים אלה החלו בבית החולים בשלב הראשון של גיוס עובדים, שיתמקד בגיוס מנהלי מחלקות, רופאים בכירים, מתמחים וצוותי סיעוד. בית החולים, שישרת 220 אלף מתושבי אשדוד וכ- 250 אלף תושבים נוספים מהערים הסמוכות, צפוי ליצור  1,200 מקומות עבודה חדשים באשדוד, מהם 200 רופאים ו- 500 אחיות. במהלך השנה הקרובה, ולקראת פתיחת בית החולים, יחל גיוס של עובדים נוספים, ביניהם צוותים ממקצועות הרפואה, עובדי כוח עזר רפואי, עובדי מנהלה, ועוד.

לדבריה של מנכ"ל אסותא אשדוד עו"ד רחל שמואלי, "לעובדים שיגויסו יש הזדמנות של פעם בחיים להיות שותפים להפיכת חזון למציאות, ולהוביל רפואה ציבורית אחרת בישראל. בית החולים באשדוד הוא בית החולים הציבורי הראשון שנבנה בישראל ב- 40 השנים האחרונות ואנו נדרשים להקים מערך כוח אדם איכותי מאפס, מה שמציב בפנינו אתגר לא פשוט, אבל אין לנו ספק שנצליח לגייס לשורות בית החולים את האנשים האיכותיים ביותר".

בית החולים יהיה בית חולים אקדמי ויאפשר לרופאים לעסוק גם במחקר ובהוראה, כל זאת לצד התפתחות וקידום מקצועי.

פרופ' חיים ביטרמן, מנהל בית החולים הציבורי אסותא אשדוד, מוסיף כי "החזון של בית החולים אסותא הוא לשלב בין הרפואה המתקדמת ביותר לבין עמידה בסטנדרט גבוה מאוד של שירות. הדבר ניכר בכל בתי החולים של אסותא וייושם גם בבית החולים באשדוד. שמנו לעצמנו למטרה לגייס את טובי הרופאים ובמקביל להמשיך במסורת של הרשת ולהביא את חוד החנית של הטכנולוגיה הרפואית שתאפשר לנו להעניק שירותים רפואיים ברמה הכי גבוהה שיש".

אסותא אשדוד יספק מגוון רחב של שירותים רפואיים למבוטחי כל קופות החולים, ביניהם חדר מיון, חדרי ניתוח, טיפול נמרץ, מחלקות אשפוז, מחלקת יולדות, מכונים ומרפאות. קמפוס בית החולים יתפרס על פני 70 דונם, מתוכם שטח בנוי של כ- 70 אלף מ"ר, הכולל מבנה אשפוז מרכזי בן 5 קומות, ומבנה נוסף למכונים ומרפאות בן 4 קומות, בנוסף לקומת קרקע ול- 2 קומות תת קרקעיות בשני המבנים. המיגון בבית החולים יאפשר המשך פעילות שוטפת גם בחירום.

אסותא מרכזים רפואיים זכו במכרז להקמת בית החולים הציבורי באשדוד בשנת 2011, לאחר הליך מכרזי שנמשך כשנתיים ולאחר שתושבי אשדוד ואישי ציבור ניהלו מאבק במשך למעלה מעשור, במהלכו נלחמו על זכותם להקמת בית חולים בעיר החמישית בגודלה בישראל. בית החולים יפעל על פי סטנדרטים בינלאומיים של איכות רפואית ובטיחות, שמירה על כבוד האדם ופרטיותו לצד מצוינות רפואית. בית החולים יפעל על פי מודל רפואה אינטגרטיבית, המבוססת על שיתוף פעולה בין בית החולים, לקהילה ולשירותי הרווחה העירוניים, מה שיאפשר להעניק רצף טיפולי.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*