איפה הכסף?

איפה הכסף?

הסיפור הבא מוכיח בפעם המי יודע כמה עד כמה חשוב להיוועץ בעורך דין מקצועי מנוסה ומיומן, בפרט בכל הקשור לדיני משפחה.

בני זוג מאזור אשדוד חיו בשלום שנים רבות לא מעט שנות נישואים ואף ילדים משותפים יחסיהם של השניים עלו על שרטון. הם החלו בתהליך גירושים שמהר מאוד הפך מתהליך שגרתי למלחמת התשה ועל אף כי העוגיות השנויות במחלוקת כבר הוכרעו בבית המשפט, נושא חלוקת הרכוש התגלה כמשבר של ממש. האישה טענה בין היתר כיי האיש השתמש בכרטיס האשראי שלה ב כ 35 אלף שקלים!

אלא שאז עורך דינו שרון קולסקי דרש כי יעלו את האיש להעיד ולהיחקר בנושא. בתחילת החקירה נשאל האיש האם השתמש בכרטיס האשראי של האישה?? תוך שמוצגות בפניו "ראיות" המעידות על שימושו בכרטיס לכאורה בתחנת דלק. האיש שלא נבהל מהשאלה ענה כי יתכן והאישה עצמה לא תדלקה, או אולי בן הזוג שלה עשה זאת.

אפשרות נוספת שהעלה היא שבאחת הנסיעות המשותפות עם גבר כזה או אחר או עם חברת של האישה, היא כמובן לא נהגה אך השתמשה בכרטיס בכדי לתדלק ומפה הופעת חיובי האשראי.
לאחר מספר שאלות כשלא הצליחו עורכי דינה של האישה להוכיח כי האיש אכן משך כספים, ביקש עורך הדין שרון קולסקי את זכות הדיבור.
עורך הדין טען כי במצב כזה בו התביעה לא מצליחה להוכיח כי האיש משך את כספי האישה, חייב בית המשפט לדחות את תביעתה, לקבל את אותם כספים בחזרה.

לבסוף, קיבל בית המשפט לענייני משפחה באשדוד את טענתו של עורך הדין שרון קולסקי , וקבע כי האיש לא יחזיר את הכספים וכי על בני הזוג להגיע להסכם סופי ומכובד בהקדם וכפי שאכן קרה

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*