איך לשמור על הטלפון לאורך זמן?

איך לשמור על הטלפון לאורך זמן?

טלפון

מיום ליום השימוש בטלפון הסלולרי הופך להיות חלק מהותי משגרת היום יום של כל אחד מאתנו. המטרה הראשונית של הטלפון הייתה לבצע שיחות טלפון אך דווקא השימוש בנישה זו פוחת השימוש ובמקומה משתמשים בפעולות אחרות כמו רישום הודעות הן בפן הפרטי והן בפן העסקי כיוון ששיטה זו הפכה לכלי עבודה ממדרגה ראשונה, גולשים ברשתות החברתיות, מבקרים באתרי אינטרנט ומבצעים אין ספור פעולות כמו רכישת מוצרים, פעולות בחשבונות הבנק ועוד.

אפשר להגיד שקשה לכל אחד מאתנו להסתדר ללא הטלפון הנייד אנחנו מחוברים אליו ולכן עושים כל שניתן כדי לשמור עליו שלא יהיו בו תקלות. אך באופן טבעי יש פה ושם תקלות ולכן כאשר מחפשים מעבדה אמינה העוסקת בתחום זה פונים אל מעבדת טלפונים באילת. במעבדה זו עובדים צוותים טכניים בעלי מיומנות רבה והם מסוגלים לבצע תיקונים פשוטים וגם מסובכים תוך פרק זמן קצר. העלויות של התיקונים השונים כמו החלפת מסך או טיפול בטלפון שנפל למים הן הגונות וסבירות. זו הסיבה שכאשר יש תקלות הלקוחות מגיעים שוב ושוב למעבדה זו.

שמירה על תקינות טלפון סלולרי

יש כמה כללים לשמירה על הסלולרי כדי ליהנות ממנו לאורך זמן:

  • להניח אותו תמיד במקום בטוח, לא בכיס בעל פתח רחב שהוא עלול ליפול ממנו כלפי מטה.
  • להרחיק את הטלפון ממקומות שמסוכנים עבורו כמו אש או מים.
  • לא להניח את הסלולרי בכיס האחורי כיוון שהוא מתעקם בעת ההליכה והישיבה.
  • לא להניח את הטלפון בתיק ליד המפתחות ששורטים אותו.
  • לא להשתמש במטען חוטי אלא במטען איכותי שלא יזיק למכשיר.
  • לדאוג שהטלפון לא יימצא במקום שיש בו טמפרטורה חריגה, נמוכה מדי או גבוהה מדי.
  • לטעון מעת לעת את הנייד ולא לחכות שהוא יתרוקן לחלוטין. גם אם אין זמן למלא אותו עד מאה אחוז רצוי שהוא יהיה בטעינה כמעט מלאה מאשר שיהיה בטעינה נמוכה
  • אם קיימות שריטות על המסך של טלפון נייד יש לנקות זאת באמצעות ספוג פלא ללא שימוש בחומרי ניקוי.

ילדים וטלפונים סלולריים

הילדים הקטנים מוקסמים מהעובדה שלכל אחד מהמבוגרים יש טלפון נייד שהוא מחובר אליו ולכן גם הם רוצים להתנסות בשימוש בו. המעבר המהיר שלהם בין האפליקציות והפעולות הרבות שהם עושים בלי להבין מה הם עושים יוצרת לא אחת תקלות בסלולריים. המגמה היא לתת לילדים לשחק מעט זמן ככל האפשר בסלולרי ואם כן רק במשחקים ספציפיים, כדי שלא יגרמו לנזק או ימחקו מידע חשוב הקיים בו.

רכישת טלפון סלולרי לילדים

כשהילדים מגיעים לגיל בית ספר, הורים רבים מחליטים לרכוש עבורם סלולרי. במקרים האלו רצוי לא לקנות להם טלפון יקר לאור החשש מכך שהם יאבדו את הטלפון. אפשר לחבר להם מכשיר ישן שהוא תקין שהיה בשימוש של אחד מבני הבית וכך הם ייהנו ממכשיר נייד כמו כולם.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*