איזה בוקר מטורף ומשמח

איזה בוקר מטורף ומשמח

יוסי בירנבוים יודע לפרגן. בפוסט מרגש שהעלה לפייסבוק הוא מודה למוקד העירוני ולעובדי שירותי הניקיון על תשומת הלב המרגשת והשירות הנהדר שהעניקו לבנו ומצאו עבורו אבדה שהושלכה לאשפה. "שימחתם אותנו מאוד" כתב וסיום בתודה לכל מי שסייע באיתור האבדה.

בשבוע שעבר פנה תושב בשם יוסי בירנבוים למזכירת המחלקה באגף שירותי הניקיון, גב' בטי שלו, וסיפר כי בנו זרק בטעות מסמכים חשובים לתוך מתקן נייר. בטי הפנתה אותו למנהל המיחזור מר מאיר חדד להמשך טיפול. לאחר רישום הפניה במוקד העירוני, חדד יצר קשר עם קבלן 'נגב אקולוגיה' האחראית על מתקני המיחזור ובנוכחות התושב רוקנו את המתקן וחיפשו את האבדה.

הסתבר שמדובר במעטפת כסף, משכורת ראשונה של הבן הצעיר אשר עבד כעוזר נגריה בחופשת הקיץ. "איזה בוקר מטורף" פותח בירנבוים את הפוסט המרגש ומגולל את סיפור המעשה תוך הדגשה כי בנו גילה רק כעבור כמה ימים כי השליך בטעות את כספו לתוך מתקן המיחזור.

עובד עירייה בשיתוף עם עובד חברת 'נגב אקולוגיה' דאגו לרוקן את המתקן ולנבור בחומרי המיחזור בנוכחות התושב וכשנמצאה האבדה עלו חיוכים בפניהם של כל הנוכחים. יוסי כמובן הודה לעובדים ולכל מי שהיה שותף לחיפוש וסיכם את הפוסט בתודה "אנחנו רוצים להודות מעומק הלב למאור ולחוסאם המקסימים, על האיכפתיות, האדיבות והרצון הכן והאמיתי לעזור" הוא אומר ובשם המשפחה אומר "שימחתם אותנו מאוד".

אין זה המקרה הראשון שבו תושב/ת מאבדים או משליכים בטעות חפצים יקרי ערך אל מתקני האשפה, במקרה הזה מיתקן מיחזור, ועובדי העירייה מצליחים לאתר אותם בתוך הררי הפסולת. בעירייה משבחים את העובדים שמוכנים לעשות מאמצים מעבר לנדרש ולפעמים גם מעבר לזמני העבודה על מנת לסייע לתושבים. 'התושב במרכז' הפך להיות חלק מהדי.אן.איי הארגוני וזה בהחלט ראוי להערכה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*