אחת משלנו

אחת משלנו

נציגת ישראל לכנס מנהיגות נשים שהתקיים בארה"ב, היתה אחת משלנו. ד"ר סבטלנה צ'אצ'אשווילי-בולוטין, מנהלת המחלקה למידע, למחקר ולהערכה הציגה בפני הפורום בכנס חלק מעבודתה במינהל החינוך. סבטלנה: "בטוחתני כי הכלים והרעיונות שרכשתי במסגרת זו יסיעו גם בהמשך עבודתי בעריית אשדוד"

ד"ר סבטלנה צ'אצ'אשווילי-בולוטין, מנהלת המחלקה למידע, למחקר והערכה במנהל החינוך, ייצגה את ישראל בכנס שהתקיים בארה"ב בנושא מנהיגות והעצמת נשים. אל הכנס הוזמנו נציגות מ-14 מדינות ובהן סבטלנה שלנו, נציגת העיר ומינהל החינוך.

הכנס היה במסגרת תוכנית הדגל הבינלאומית למנהיגות של מחלקת המדינה האמריקאית, "Women  in STEM fields, והיא נבנתה במתכונת של השתלמות מקצועית והעשרה אישית. בין מטרות ההשתלמות נערכה סקירה והערכה של התפתחות הנשים במחקר המדעי ובחדשנות בארה"ב, בוצעה המחשה למדיניות המעודדת נשים בארגונים ובמוסדות, בתחומי במדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה, טיפוח ופיתוח קשרים בין חברות המשלחת לגורמי אקדמיה וסוכנויות שונות בארה"ב והצגת הישגיהן המדעיים של חברות המשלחת בסדנאות, בכנס ובסימפוזיון שנערך במסגרת ההשתלמות ובחינת שיתופי פעולה ציבוריים ופרטיים להעצמת למידה בתחומים שונים בקרב נשים.

"בטוחתני כי הכלים והרעיונות שרכשתי במסגרת זו יסיעו גם בהמשך עבודתי בעריית אשדוד" אומרת סבטלנה ומביעה תקווה כי דיאלוגים מקצועיים בין החברות והיחסים שנרקמו במהלך הכנס, ימשיכו להתפתח ולסייע בקידום המקצועי של כל השותפות ובאמצעותם יוכלו לתרום לארגון בו הן פועלות ולהיתרם משיתופי הפעולה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*