אורי ריבקין ביצע עבירות ב- 21 קטינות בנות 10- 17

אורי ריבקין ביצע עבירות ב- 21 קטינות בנות 10- 17

יש מי שלא מעכל עדיין את כתב האישום שהוגש נגד איש העסקים אורי ריבקין, פרשת הפדופיליה שהצליחה לזעזע את העיר אשדוד. פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בעיר נגד אורי ריבקין, תושב אשדוד בן 52, בגין מעשה סדום בקטינה, מעשים מגונים בנסיבות אינוס (ריבוי עבירות), מעשה מגונה בפומבי, מעשים מגונים, ניסיון למעשה מגונה והתפרצות לדירת מגורים. הנאשם ביצע את העבירות ב– 21 קטינות בנות 10- 17 בערים במרכז הארץ

במועדים רבים, ובתדירות גבוהה הגיע ריבקין לבתיהן של הקטינות, ברחבי הארץ, בשעות הצהרים, בהן הקטינות שבות מן המסגרות החינוכיות, וארב להן עד לכניסה לביתן. הוא נהג לפנות אל הקטינות, לשאול האם הן לבדן בבית ולרכוש את אמונן בהציגו את עצמו בכזב כמדריך, לרוב מתחום הספורט או השחייה.
ריבקין נהג לשאול את הקטינות היכן מתגורר הוועד של הבניין או היכן מתגוררת משפחה כלשהי בכתובת, לאחר שסרק לכאורה את תיבות הדואר בבניין וזאת כדי ליתן הצדקה למעשיו במקום. במהלך השיחה, בחדרי המדרגות, בביתן של הקטינות או בבית ספרן, התייחס הנאשם לפרטי הלבוש השונים אותן לבשו הקטינות ולמידותיהן וביקש מהן, באמתלות שונות, למדוד את היקף הירך או מידת החזה על גופן באמצעות ידיו.
לעיתים ביקש ריבקין מהקטינות לצפות בו בזמן שהוא מודד בגד ים או בגד תחתון, חשף בפניהם את איבר מינו, נגע באיבר מינו, ואונן בפניהן, לשם גירוי וסיפוק מיני. במהלך אותם מפגשים עם הקטינות, בחלק מהמקרים, ביצע הנאשם מעשה סדום ומעשים מגונים בנסיבות אינוס, בגופן של הקטינות ובפניהן, ללא הסכמתן.

הפרקליטות ביקשה לעצור את ריבקין עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר עד תום ההליכים כתבה הפרקליטות: "עסקינן במי שמסוכנותו כלפיי ציבור הקטינות הינה יוצאת דופן בחומרתה ולמעשה מוגדר כ– "sexual predator", במלוא מובן המילהכעולה מחומר הראיות, המשיב אסף מידע רב על סביבת המגורים של הקטינות ועל עיסוקיהן, בכדי לרכוש את אמונן. בימי ביצוע העבירות ארב המשיב לקטינות בעת שיצאו ונכנסו אל סביבת מגוריהן, כשהוא מוודא שהן נמצאות בגפן בכדי לבצע את זממו".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*