אופיר לסרי: "נכפתה עלינו מערכת בחירות בימים לא רגילים אותם גם רואי השחורות לא יכלו לנבא"

צילום: מייק יודין

צילום: מייק יודין

מספר 2 ברשימת אשדוד תנצח שמוביל ד"ר אלי לחמני המועמד לראשות העיר, מתייחס לבחירות הקרבות

חבר המועצה עו"ד אופיר לסרי, מתכונן לבחירות 2024, שייערכו ב-27.2. לסרי הוא מס' 2 בסיעת 'אשדוד תנצח' – אותה מוביל ד"ר אלי לחמני המועמד לראשות העיר.

לדברי לחמני, "אופיר מכהן לצידי במועצת העיר במועצת העיר בחמש השנים האחרונות ומבצע את עבודתו במקצועיות ובאחריות תוך שהוא מביא מניסיונו המוניציפאלי העשיר, אופיר הוא אחד מעמוד התווך של הסיעה, מעשיו ופעילותו הציבורית הם הוכחה כי הסיעה התברכה בחבר ברוך כישרונות".

אופיר אוחז בתואר ראשון ושני במשפטים, בעברו הוא כיהן כראש לשכת ראש העיר אשדוד דאז (צבי צילקר ז"ל) וטרם כניסתו ללשכת ראש העיר הוא ניהל את בית יד לבנים, יש האומרים ביד רמה, בבעלותו ב-16 השנים האחרונות משרד עורכי דין העוסק בדיני עבודה ובטחון סוציאלי, ופרט חשוב לא פחות חשוב, בחמש השנים האחרונות אופיר מתנדב מדי יום חמישי בחדר המיון בבית החולים אסותא בעיר ופועלו המקודש ראוי להערכה גדולה אף בשנת 2022 הוא נבחר למצטיין סקטור המתנדבים של בית החולים.

עו"ד אופיר לסרי:

"נכפתה עלינו מערכת בחירות בימים לא רגילים אותם גם רואי השחורות לא יכלו לנבא, בהיבט המוניציפאלי של העיר אשדוד, אין לי ספק כי העיר זקוקה היום יותר מתמיד לאדם ומנהיג כמו ד"ר לחמני, בעל ניסיון עשיר, ישר דרך, משכיל, קר רוח, שידע לאחד בין כל הפלגים והמגזרים בעיר, בקשתי מכולם כי ב- 27.2 תצאו להצביע בהמוניכם, הכל תלוי בכם וב"ה יחד ננצח ואשדוד תנצח".

 

צילום: מייק יודין

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*