אהוד בנאי וכנסיית השכל – רוק במיטבו

אהוד בנאי וכנסיית השכל – רוק במיטבו

בחול המועד סוכות הקרוב, בתאריך 19.10 בשעה 20.30 אשדוד תהפוך כולה לסוכה מדומה ותארח אמנים רבים כחלק מפסטיבל "אושפיזין מוזיקלי" שיתקיים זו השנה השלישית בעיר, בחול המועד סוכות- כשהמופע הגדול ביותר יתקיים באמפי של אהוד בנאי וכנסיית השכל

המופע המשותף של אהוד בנאי ולהקת כנסיית השכל יגיע לאמפי באשדוד כחלק מפסטיבל אושפיזין מוזיקלי שיחול בחג הסוכות הקרוב וגם אם אתם חושבים שאתם לא מעריצים של אף אחד מהם, תתפלאו לגלות שאתם מכירים בעל פה את כל השירים ותהנו מחוויה מוזיקלית מרתקת של גדולי האמנים במוזיקה הישראלית.

חברי להקת כנסיית השכל הופיעו בעודם בני כ-15 ב"פסטיבל שלום" שהתקיים בעיר שדרות בשנת 1985 עלו כבר אז על אותה הבמה עם בנאי- אולם לא ביחד ואף פגשו בבנאי אל מאחורי הקלעים, אמרו לו שהם מעריצים אותו ורואים בו כ'בוב דילן' של המוזיקה הישראלית. בנאי מצדו רואה בלהקת כנסיית השכל כפורצת גבולות- בטקסטים פתוחים שיכולים להתפרש בכל מיני כיוונים אותם מחזקת נגינת המוזיקה.

בימים אלו המופע המשותף שלהם מגשים עבורם חלום ילדות ונותן מקום של כבוד לבנאי הגדול ולקולו העמוק והמרגש. לא שני מופעים במופע אחד או ביצוע 'קאברים' זה לאלו, אלא מופע אחד עם חומרים שנבנו עם שירים של הכנסייה ואהוד בנאי יחד. תתפלאו, אבל אם תעצמו עיניים שילוב קולותיהם של יורם סולן הכנסייה ואהוד יכול להרגיש כמפגש בין חזנים גדולים יחדיו על במה אחת עוצמתית.

המופע המשותף של אהוד ובנאי וכנסיית השכל יפתיע אתכם, לשמוע שירים מוכרים של להקה ואמן אהובים שהוציאו בשנים הארוכות של פועלם כיוצרים ומוזיקאים אינספור להיטים מוצלחים, שמחים מרגשים וכובשים. תתכוננו להתמוגג, להתרגש ולשמוח תחת כיפת השמיים באמפי באשדוד.

טיפ- לכו עם מישהו שאתם אוהבים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*