אהבה בין כותלי הספרייה של SCE

אהבה בין כותלי הספרייה של SCE

דויד אריה בדיוק הגיש את פרויקט הגמר שלו בהנדסת בניין שלמד ב-SCE, ובילה את יומו האחרון במכללה בין כותלי הספרייה. בעודו מגיש את הפרויקט נכנסה בחורה עם נעליים שהרעישו והוציאה אותו משלוותו. לימים, תהייה זו אשתו לורן. לכבוד יום האהבה, קבלו את סיפור ההיכרות של דויד ולורן אריה בקמפוס אשדוד של SCE המכללה האקדמית להנדסה

דויד (31) ולורן (26) אריה, למוד שניהם הנדסת בניין ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה אשדוד. כשדויד ניגש להגיש בספרייה את פרויקט הגמר שלו, שלמעשה זו הישורת האחרונה בתואר להנדסה, ושמע תקתוקי נעליים, מה שמשך את תשומת ליבו. יום עבר והבחורה עם הנעליים המרעישות לא יצאה לו מהראש. הוא החליט לאתר אותה בפייסבוק ולשלוח לה הודעה. לורן נענתה להודעה שלו ומאז השאר היסטוריה.

השניים התגוררו באשדוד ולאחר שנה טסו לברצלונה. להפתעתה המוחלטת של לורן, דויד הציע לה נישואין באותה הנסיעה, כשלמרגלותיהם פרוסה כל ברצלונה היפה. שנה לאחר מכן הזוג אריה התחתן, וכיום הם חוגגים שנה וחצי של נישואים מאושרים. כעת השניים, לאחר סיום לימודיהם ב-SCE, כבר מגשימים את עצמם ועובדים כמהנדסי בניין.

לורן אריה מסכמת: "לא הרווחתי רק תואר מוערך ומקצוע במהלך הלימודים שלי ב-SCE, הרווחתי גם שותף לחיים שלשנינו אותם התחביבים והמון נושאים משותפים, כיוון שלמדנו את אותו התואר באותו המקום".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*