אדוני המאמנת

אדוני המאמנת

מחזמר בהפקת מקור אשדודית לחג החנוכה 2015 בימים 6.12.15-14.12.15  |  בית יד לבנים.

חג החנוכה מתאפיין בהיצע נרחב של הצגות ומופעים לילדים אך העיר אשדוד הינה מבין הבודדות המציעה לילדי העיר ולאורחים לצפות במחזמר חדש ,שהוא הפקת מקור מבית היוצר של החברה העירונית לתרבות הפנאי ,המעלה זו השנה השמינית הפקות מקור לילדים ולכל המשפחה. בין היתר, הפיקה החברה את "מכולת קטנה ומדליקה", "המכבים", "מרקו", "עלי בבא", "בטי בם" ו"חלומות מתוקים".

המחזמר המוזיקלי החדש  "אדוני המאמנת", המומלץ לילדים  בין הגילאים 4 עד 16 שנים, הוא מופע קומי וצבעוני לכל המשפחה ,שעלילתו עוסקת בסיפורה של נבחרת הכדורגל של בית הספר השואפת לגדולות. לאחר הכישלון הצורב שחוו שנה קודם לכן, מקבל מנהל ביה"ס החלטה  לחפש מאמן חדש לנבחרת, ומאמנת חדשה לנבחרת המעודדות.

מיכל, אימו של עומר, שחקן הנבחרת, חולת כדורגל ומתעניינת מגיל צעיר, מביאה את בנה לאימון ומגלה שמחפשים מאמן חדש ומחליטה להציע את עצמה למנהל בית הספר. יחד איתה בעלה, שכדורגל לא מעניין אותו אבל ריקוד דווקא כן, מבקש להיות מאמן המעודדות. המנהל דוחה את בקשתם בזלזול, שכן אישה לא יכולה לכהן בעיניו כמאמנת כדורגל, וגבר לא יכול לאמן מעודדות.

בצר להם, מחליפים השניים תפקידים ומתחפשים לבני המין השני. מכאן מתחילה מסכת רצופה בטעויות כאשר השניים מנסים להביא את הנבחרות להישגים, מבלי לחשוף את זהותם.ברגע השיא כאשר הנבחרת רחוקה משחק אחד מניצחון בגמר אליפות בתי הספר, מתגלה האמת, ובעוד המנהל מבקש לפטר את השניים, מתגייסים שחקני הנבחרות להשאיר את המאמנים בתפקידם. המחזמר מלווה בשירים מהקלאסיים במוסיקה הישראלית ובריקודים מרהיבים  בהשתתפות קאדר שחקנים מרשים כשלצידם רקדני להקת "אביבים".

שחקנים: הדר שחף-מעיין, שראל פיטרמן, אינה בקלמן ("אליפים", "הישרדות") חן אהרוני, אליאור אמסלם, אסף משה, איתי חמו, מיכאל גבעתי.

בית יד לבנים, רח' דרך ארץ 6, אשדוד, טל': 08-8545833/4

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*