"אִימָּהוֹת עִם מַהוּת"

"אִימָּהוֹת עִם מַהוּת"

קהילות הן הטרנד העכשווי שבאמצעותו ניתן לקיים ערכים ורעיונות משותפים ולהצביע על הישגים המשרתים ציבור רחב. השבוע במפגש מרתק לנשים חזקות ומובילות מתחומי עניין שונים, שיחד עם הרצון ללמוד ולהתפתח, לעסוק בזהות ובערכים יהודיים, חשוב היה להן ליצור קהילת נשים ולתת מענה לצרכים העולים בקהילה, וע"י כך לשפר ולתרום לעיר ולחברה שהן חלק ממנה.

המשרד לקידום מעמד האישה בראשות יועצת רה"ע לקידום מעמד האישה, הגב' אהובה עמרם, יחד עם עמותת אימהות עם מהות החליטו לקחת חלק פעיל וליזום פתיחת קורס עבור נשים מתחומי עניין מגוונים, על מנת לתת מענה לצרכים שונים העולים בתוך הקהילה. עמרם פתחה את הקורס בדברים הבאים: "כיועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, החשיבות והיתרונות של קהילה חזקה ברורים מאד לכולנו. לכן היה חשוב לתת מענה לצורך הבסיסי של נשים פעילות ומובילות בעיר, ביצירת קשרים וחיבורים חברתיים, על מנת ליצור קהילה חזקה תוך עשייה ותרומה לקהלים השונים בתוך החברה".

על מנת לתת מענה לצורך זה, קידמה אהובה שיתוף פעולה פורה עם עדי קיי – מנכ"לית עמותת "אימהות עם מהות", רשת המונה 12 קהילות נשים ברחבי הארץ. המשתתפות קיבלו ידע וכלים פרקטיים להקמת קהילה, לצד דיון ושיח מעניין ומעורר השראה.

תכנית הקורס בנויה מארבעה מפגשים ומסע מיוחד ומשמעותי לירושלים. את הקורס הנחו אלה בר, אנה אורון ומלי גרוסמן, אשר העבירו תכנים מרתקים בנושאים מגוונים בשילוב ערכים יהודיים. גם גב' עמרם הוסיפה את חלקה לקורס כשסיפרה על נשים בתנ"ך, מנהיגות ומעוררות השראה.

יחד בנו קהילת נשים מדהימה, נשים יצירתיות, המאמינות בכוחה של קהילה וכבר יש להן רעיונות ויוזמות לפרויקטים מדהימים לקידום נשות העיר ולקידום הסביבה בה הן חיות ופועלות. המשרד לקידום מעמד האישה, מזמין את נשות העיר אשדוד להצטרף ולקחת חלק בפעילויות המשרד וביחד ליצור קהילה אחת גדולה הפועלת לטובת כולנו.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*