צהוב

שירה בציבור עם שרהל'ה שרון

שירה בציבור עם שרהל'ה שרון

בשנים האחרונות תופעת השירה בציבור צוברת תאוצה, יותר ויותר אנשים מחפשים מקומות בילוי שבהם מתקיימים ערבי שירה בציבור, ממש כמו פעם.

ממש מזמן זה היה סביב המדורה, על הגורן או לצד ריקודי עם, ותמיד בהווי לאומי ישראלי. אחר כך מי שהמשיך לשיר בערבי שירה בציבור, היו מבוגרים נוסטלגיים שלא הסכימו לוותר על הנוהג, ושרו בקול ניחר שירי להקות צבאיות ושירים ארצישראליים של נעמי שמר, חיים חפר, וילנסקי ועוד, לאור שקופיות מתחלפות.

היום השירה בציבור שינתה מעט את פניה, אך ההווי והשמחה המאפיינים ערבים שכאלו, נותרו בעינם. צעירים רבים מגיעים לשיר בצוותא שירים ישראליים ישנים ועדכניים, שירי רוק ושירים מזרחיים. השירה מלווה בריקודים, אך במקום סביב למדורה, רוקדים על השולחנות. תוכלו למצוא שם קהל מגוון – צעירים לצד מבוגרים, נשים וגברים ואנשים מכל הקשת הסוציו אקונומית. יש סיבה להתמכר לטרנד: ההתכנסות כשלעצמה יוצרת תחושת גיבוש ותחושה של שייכות. שירה בציבור, אם תרצו, מחזירה את תחושת ה"ביחד" של עם, ואנחנו כישראלים מתים על זה.

במרכזים הקהילתיים של החברה העירונית לתרבות הפנאי הפנימו את התופעה והתוצאה המיזם "התושב במרכז הקהילתי" המציע לכם בין השאר סדרת ערבי זמר לציבור הרחב ובמחיר של 20 ₪ בלבד למופע: שירה בציבור עם שרהלה שרון.

עבור מרביתנו, הקשר בין הזמר העברי לבין הגברת הראשונה של השירה בציבור שרהל'ה שרון, הוא ברור לגמרי. שרה'לה שרון – מנחת תכניות שירה בציבור, מהדמויות הבולטות בישראל בהנחלת הזמר העברי ובתחום השירה בציבור – מגיעה למופע בעיר ביום שני 12.2.18 בשעה 20:00 במרכז קהילתי תקוותנו (רובע ב'), רח' המעפילים 21. טל':08-8523187.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*