משבר הקורונה לא יטרפד את התכנית הגדולה של אשדוד לעשורים הקרובים

משבר הקורונה לא יטרפד את התכנית הגדולה של אשדוד לעשורים הקרובים

"אין כל סיבה מוצדקת לדחיקתן של תכניות הסכמי הגג בישראל. על אף משבר הקורונה, מצופה מהמדינה לממש את הבטחתה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ולקדם את הסכם הגג באשדוד, ביתר שאת, דווקא כעת למען הזוגו הצעירים". כך אמר השבוע ראש מינהלת הסכם הגג באשדוד, אייל דוידוביץ'

משבר הקורונה הכניס לקיפאון את המשק הישראלי. חברות וארגונים רבים הושבתו מפעילות, בהוראת משרד הבריאות, על מנת לצמצם עד כמה שניתן את התפשטות הנגיף. בימים אלה, לאחר כחודשיים, המשק החל לחזור אט אט לשגרה חדשה, מדורגת אמנם, אך שונה מבעבר.

המציאות החדשה הכניסה את המדינה למצב של הוצאות כספיות רבות אשר יכניס אותה, ככל הנראה, לבחינה מחודשת של סדר עדיפות ולדחיקתן, לכאורה, של תכניות שהתחייבה עבו רשויות המקומיות. אחת התכניות היא פיתוחה של העיר אשדוד באמצעות הסכם הגג, שאמור להוסיף לעיר עוד כ-30 אלף יחידות דיור, רובן ככולן במסגרת מחיר למשתכן.

על הסכם הגג חתם ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי, עם המדינה לפני למעלה משנתיים. הסכם הגג באשדוד מנוהל  על ידי מינהלת הסכם הגג, שיביאו בשורה לעיר ב-16 פרויקטים חדשים ברובעים קיימים וברובעים חדשים. "כמי שמובילים ומקדמים את התכנית עבור הרשות המקומית, אני מצפה שלמרות השינויים הפוליטיים והמשבר שהיה, הממשלה תשמור על החלטת ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, לפתח את העיר. חיוניות הסכם הגג לפיתוחה של העיר השישית בגודלה בישראל היא רבה ונחוצה להבטחת עתידם של צעירי אשדוד", אמר ראש מינהלת הסכם הגג באשדוד אייל דוידוביץ'. "יישומה של התכנית, לה מצפים רבים מבני ובנות העיר, תוסיף דירות קטנות אשר ישווקו בעתיד במסגרת תכנית מחיר למשתכן. כולי תקווה שהמשבר והתנודות הפוליטיות בישראל לא יפגמו בתהליך ליישום התכנית".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*