980-120 4יו
צהוב

מרימות כוסית ב״סטייל״

מרימות כוסית ב״סטייל״

אמש, לקראת השנה החדשה הבאה עלינו לטובה, התכנסו נשות אשדוד להרמת כוסית שארגנה גב' אהובה עמרם, יועצת ראש העיר למעמד האישה. במפגש החגיגי שהתקיים באולם מועצת העיר נהנו הנשים מברכות והרצאה אודות ימי הסליחות וחגי תשרי מפי גב' עמרם, האזינו לשירתה הנעימה של הזמרת האשדודית ליז ממן והאזינו ברוב קשב לעצותיה השימושיות של לילי קורל – סטייליסטית ויועצת תדמית.

ל"הרמת כוסית בסטייל", שמו של האירוע כפי שהופיע על גב ההזמנה החגיגית, הגיעו כ-85 נשים מאשדוד, ייצוג סמלי לכח הנשים ההולך ומבסס את מעמדו בעיר. כך ניתן היה לפגוש בכנס נשים מכל הקשת החברתית – מורות, נשות עסקים ועצמאיות, עורכות דין, אומניות ויוצרות, עובדות עירייה הנושאות בתפקידי ניהול ועוד נשים מכל התחומים, המיגזרים והגילאים.

גב' עמרם פתחה את הערב בברכה אישית ובברכת ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי שנבצר ממנו מלהגיע למפגש. עמרם הסבירה על משמעות חודש הסליחות והיחסים המיוחדים בין ה' ועם ישראל כפי שבאים לידי ביטוי במקרא. הזמרת ליז ממן, יוצרת ומלחינה אשדודית, ביצעה כמה שירים מהדיסק הראשון שלה "סוכר מלוח". ליז מוכרת כמי שהופיעה במסגרת פסטיבל הקיץ ותופיע בפסטיבל היין הקרב ובא. כנכדה לזמר המפורסם סאמי אלמגריבי ז"ל, הופיעה עם התזמורת האנדלוסית ובבמות נוספות במגוון שפות וטעמים: ערבית, צרפתית, איטלקית, פורטוגזית ועוד.

לילי קורל ריתקה את הנשים בהרצאה מאלפת אודות לבושן וכיצד ניתן לנצל את המלתחה באופן אופטימלי תוך עצות שימושיות יעילות לשיפור המראה האישי בכל גיל. הנשים הגיבו בהרבה מאוד התלהבות ורשמו בלהט את עצותיה המקוריות. היתה זו גם הזדמנות ראשונה לפגוש את מירב שרת, מנהלת משאבי אנוש החדשה של עיריית אשדוד שנכנסה זה עתה לתפקידה וכבר נמנית על שדרת המנהלים הבכירים של העירייה.

לסיום, מזגו הנשים כוסיות יין וסביב שולחנות ערוכים בכיבוד נאה איחלו אישה לרעותה ברכות לשנה טובה ומוצלחת. במעמד זה ציינה גב' עמרם כי פעילות המחלקה להעצמה וקידום מעמד האישה פתוחה לכל נשות אשדוד בכל עת והן מוזמנות להצטרף לכל האירועים לכל אורך השנה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

צהוב
osnat
allin-zaf
osnat
170-510 4יו