תחרות הבית היפה יוצאת לדרך

צילום אבי רוקח

צילום אבי רוקח

תחרות הבית היפה, יוזמה משותפת לארגון הקבלנים ועיריית אשדוד, יוצאת לדרך וכל המעוניינים להשתתף מוזמנים להגיש מועמדות בהקדם, כי ההרשמה מסתיימת בעוד כשבועיים (15/2/20).

מי רשאי להשתתף?

קבלנים / יזמים, חברי ארגון הקבלנים ומתכנני הפרויקט.

הקטגוריות בתחרות:

בנייני מגורים עד 9 קומות לרבות מקבץ של 8 דירות ביותר ממבנה אחד. מבנה מגורים מעל 9 קומות. התחדשות עירוניתתמ"א 38 (1), חיזוק והוספת דירות. מבנה שאינו למגורים. מבנה ציבורי. בית צמוד קרקע. פרויקט משולב הכולל מגורים, מסחר ומשרדים

הקריטריונים:

איכות בנייה, אמינות, שימוש בחומרים ועמידה בתקנים, תכנון פונקציונלי, תכנון וביצוע עם מודעות סביבתית והתרשמות כללית של חבר השופטים מהפרויקט.

במינהל ההנדסה אומרים כי המיזם יפעל במסגרת ועדת היגוי משותפת בראשות מהנדס העיר ונציגים מארגון הקבלנים, במסגרתה תוקם ועדת שופטים שתבחר בסופו של דבר את הזוכים לפי הקטגוריות ובהתאם לקריטריונים. "הקריטריונים המנחים משמשים מדד למצוינות בבנייה והפרס יינתן כמובן למבנה שיקבל את מירב הנקודות" אומרים במינהל ההנדסה ומזכירים כי המועד האחרון להגשת מועמדות היא עד ה15/2/20 !

מעמד קבלת פרס ההוקרה יהיה בתאריך 1/4/2020, בכנס אגוד הקבלנים.

תקנון ופרטים נוספים בלינק המוביל לדף הנחיתה: https://lp.vp4.me/kz6b

צילום: אבי רוקח

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*