עבודות ניסור וקידוח בטון בעיר

עבודות ניסור וקידוח בטון בעיר

ניסור בטון באשדוד ובעיקר בכל אזור דרום הארץ נמצא מאוד פופולרי בתחום השיפוצים והבנייה. השימוש בניסור בטון נובע ממספר סיבות מרכזיות שמצריכות את השימוש במסור יהלום עוצמתי, יש מקרים רבים ששימוש במסור זה נחשב מיותר ואפשר להסתפק בשיטות ניסור קונבנציונליות. דוגמא למקרה שבו אין ברירה אחרת מניסור בטון ביהלום הוא תכנון שגוי של מהנדס הבניין ואנו מוכרחים לעשות שינוי אגרסיבי לקירות הבטון בבניין.

מקרים שבהם תצטרכו עבודות ניסור בטון

דוגמא נוספת למקרה שמצריך שימוש בניסור בטון היא במקרים שבהם אתם מעוניינים לעשות שינוי מרענן בבית שלכם ולהוסיף חלון גדול שפונה לחצר מהסלון שלכם, או שאתם מעוניינים ליצור פתח נוסף לבית שלכם, או סתם לחתוך קובית בטון שנמצאת אצלכם במרפסת ואתם סבורים שהיא מיותרת. בכל המקרים הללו אם הניסור יתבצע בעזרת ניסור יהלום אז זה העבודה תתבצע הרבה יותר מהר ממה שאתם מדמיינים, ואם אתם לוקחים חברת ניסור בטון מאשדוד או מהדרום אז גם זמן ההגעה יהיה קצר במיוחד ואתם תישארו עם פתח חדש בבית שלכם מהר יותר ממה שחשבתם.

האחריות שכורכה בניסור בטון

חשיבות העבודה רק עם חברה מקצועית ואמינה כשמחפשים ניסור בטון בדרום. כשזה מגיע לניסור בטון ביהלום, אין ספק שזה חייב להיעשות בדרך הכי מדויקת שאפשר. למרות שבטון אולי נראה לכם חומר קשוח שאי אפשר לחתוך אותו כמו שמנסרים עץ, בעזרת ניסור יהלום הבטון נחתך במהירות ובדיוק מופלא. אם חלילה החיתוך נעשה בצורה לא מדויקת, הבטון יכול לקבל זעזוע ולא רק שהוא עלול להיהרס מזה, גם הקירות השכנים אליו עלולים.

אז כשאתם מזמינים חברת ניסור אל תתפתו להזמין את החברה שמציעה לכם את ההצעה הנמוכה ביותר, ניסור בטון דורש דיוק רב והוא עבודת אמנות לכל דבר.

מה לקחת בחשבון לפני שאתם מזמינים חברת ניסור בטון באזור הדרום?

אז כשאתם עושים סקר שוק ומחפשים את החברה שתעשה את הפרויקט שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון כמה דברים.

דבר ראשון, תבדקו אם החברה שאתם מדברים איתה אכן מוכרת בשוק וצברה ניסיון, כדי שתהיו בטוחים שבחרתם חברה שיודעת ומכירה את התחום על בוריו.

דבר שני, תתקשרו לקבל המלצות, בין אם זה מחברים, משפחה או אפילו חיפוש מהיר בגוגל כדי להבין מי החברות שנמצאות ונותנות שירות באזור המגורים שלכם.

דבר שלישי, לפני שאתם מחליטים לנסר קיר שלם, כדאי לכם להתייעץ על כך עם מהנדס שיבדוק שאתם חלילה לא תפגעו ביסודות הבניין, בחיווט החשמלי ובצינורות שעוברות בקירות. אחרי שתחתמו עם החברת ניסור, אם יקרה משהו למבנה כתוצאה מהניסור, האחריות תהיה נטו עליכם והחברת ניסור לא תהיה אשמה בכך.

לסיכום: אל תתפתו להצעה של כמה שקלים פחות, כן תעשו מחקר קטן על החברה לפני שאתם מזמינים אותה והכי חשוב לא לחסוך את הייעוץ עם המהנדס, אולי תחסכו פה כמה מאות שקלים אבל אם לא תעשו את זה, תשלמו הרבה יותר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*