צהוב
980-120 4יו

רשות הספורט – עם הפנים לשנת 2018

רשות הספורט – עם הפנים לשנת 2018

ביום ראשון בבוקר, התכנסו במלון לאונרדו הצוות הניהולי של רשות הספורט ועובדי המטה ליום עיון מקצועי  בנוכחות המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט מר משה בוטרשווילי וכל מנהלי ומובילי רשות  הספורט. על ארגון האירוע לקח פיקוד אוהד יפרח, סמנכ״ל רשות הספורט.

לאחר ארוחת בוקר מפנקת התכנסו מנהלי ועובדי הרשות לישיבה אותה פתח המשנה לראש העיר והממונה על הספורט, מר משה בוטרשוילי שאמר: "ליום כזה יש חשיבות עליונה בטח בעידן של היום עידן בו כל הזמן צריך להתרענן ולחדש.

הנוכחים במפגש, הם חוד החנית של רשות הספורט העירונית הם אלה שצריכים להביא ולהעביר את ההתחדשות לתושבים בעיר ולשרת אותם במקצועיות ואדיבות. ״אנחנו לפני החגים. תמיד טוב ללמוד משהו חדש ולהתקדם עוד ועוד. אי אפשר לומר "אני יודע" תמיד יש מה ללמוד. מאחל לכולם יום מוצלח". סיכם משה בוטרשווילי

ימ3

יורם אסרף מנכ"ל הרשות הוביל סקירה מקצועית של העשייה מיום כניסתו לתפקיד והציג בפני המנהלים את חזונו ואת התוכניות והפרויקטים העתידיים. אסרף תיאר כיצד הוא רואה את הפעילות והמטרות והיכן משתלבת רשות הספורט העירונית בפעילות העירונית העממית והמקצועית ומה היא מחדשת לטובת התושבים.

"אני שמח שאנחנו נפגשים כאן כצוות מרכזי שעוסק בפעילות היומיומית שיוצרת את התהליכים של רשות הספורט. מטרת המפגש היא לייצר סנכרון בין כולם.

ימ7

אסרף: ״שמתי לעצמי כמה יעדים ברמה האישית. אני רואה את הדברים מעיניי בדרך מסוימת ואני חושב שהצלחנו להגיע למירב המטרות.

״יש עוד לא מעט עבודה, מרגע שניישר קו סולם העלייה יהיה די ברור, למרות שסולם העשייה והשיפור מראה שיפור רוחבי משמעותי כבר היום.

ימ1

מבנה הרשות השתנה בזכות מספר תוספות, התמקדות בבתי ספר כמרכז הכובד, כשהרצון הוא להשאיר דור עתידי שעוסק בספורט עממי ותחרותי, כזה שיביא לנו נחת והישגים. אחת התוספות המשמעותיות לרשות הספורט הייתה הקמת גוף תפעול ואחזקה בלתי תלוי עם הנחייה לצאת לשטח ולעבוד חופשי כדי לטפל בכל הדרוש בכל האולמות והמתקנים בעיר תוך קיצור בירוקרטיות פנימיים.״

ימ9

מחודש אוגוסט בשנה שעברה נעשתה העמקה והגדילו את סדר גודל הפעילות והעבודה. השינוי בא לידי ביטוי גם בהכנסות הכספיות, שדרגנו את המרכז לספורט ימי וגייסנו לכוחותינו את מעין דוידוביץ', המדליסטית האולימפית כדי שתטמיע את ערכי המצוינות וההישגיות בחניכי המרכז.

חזון ״אשדוד עוברת למערב״:

בעיקר בגלל תהליך ה-reway המתקיים בעיר אבל לא רק, הגבירה הרשות כחלק מהרצון לנצל את משאב הים האדיר של העיר אשדוד העבירה הרשות את כובד הפעילות לחלקה המערבי של העיר, חוף הים.

ימ5

מרכז מצוינות בג'ודו

הקמת מרכז מצוינות בג'ודו הוא לא פחות ממהפכה בענף הג׳ודו. ענף שמביא תוצאות אולימפיות וגאווה גדולה, השקענו משאבים רבים ובנינו ארגז כלים ותנאים אופטימליים לייצור אלופים בכל הרמות.
שותפים ביוזמות ספורט

רשות הספורט תומכת ומסייעת בכל יוזמה בעלת אופי ספורטיבי המתקיים בעיר לרבות אישורי שטח, הגברה, במות, אמבולנסים, החסות של רשות הספורט למגוון האירועים הרחב שם את רשות הספורט במקום אחר. החשיפה המאסיבית ברשתות החברתיות והמידע אליו נחשף הציבור גורם למעורבות והטמעת המסרים ומכאן הגדלת נפח המשתתפים באירועי הרשות.
ימ4

חושבים 2018

יעדיה העיקריים של רשות הספורט לשנת 2018 הם בעיקר המשך ההשקעה בארבעת המותגים החדשים של הרשות: ״מרכז הספורט הימי״, ״המרכז למצוינות בג׳ודו״, ״מרוץ הלילה מחוף לחוף״, ו״טור ד׳אשדוד״. בנוסף תעמיק הרשות את המעורבות בניהול המתקנים ותבנה נהלים אחידים כחלק מחזון השירות לתושב אותה הגדירה הרשות עם כניסתו של אסרף לרשות.

ימ8

ימ6

בהמשך היום, העבירה המרצה מירי שטח הרצאה מרתקת של שעתיים שעסקה בחשיבה מחוץ לקופסה, יצירתיות בעבודה ושבירת המוסכמות. הפעילות כללה פעילות עיונית ומעשית מגבשת לכלל הנוכחים.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

צהוב
allin-zaf
osnat
170-510 4יו
osnat