עובדים ויחידה מצטיינת לשנת 2018

עובדים ויחידה מצטיינת לשנת 2018

עיריית אשדוד העניקה פרסים ותעודות הוקרה ל-20 עובדים מצטיינים וליחידה מצטיינת, לאחר שעברו תהליך הערכה של מנהלים וראיון סיום בפני ועדה בראשות המנכ"ל. הטקס החגיגי נערך בבית יד לבנים, בהשתתפות מאות עובדים שבאו לפרגן לחבריהם. על המלאכה ניצחו האגף למשאבי אנוש וועד עובדי העירייה. להתראות בשנה הבאה.

מזה 11 שנה שעיריית אשדוד מבצעת תהליך מקצועי לבחירת עובד מצטיין. השנה, לראשונה, האגף למשאבי אנוש הוביל תהליך בחירה ע"פ קריטריונים שנקבעו מראש. כל ראש מינהל העביר את רשימת העובדים המומלצים לוועדה בראשות מנכ"ל העירייה, אשר בחרה 20 עובדים מצטיינים ויחידה מצטיינת אחת. להלן שמות העבדים המצטיינים שנבחרו:

  • למצטיינת רשותית נבחרה גב' לינדה סויסה ממחלקת הסעות במינהל החינוך.
  • ליחידה מצטיינת נבחרה המחלקה לאכיפה סביבתית במינהל התפעול.
  • למנהל מחלקה מצטיין נבחר ד"ר משה דהן – מנהל המחלקה הווטרינרית.
  • לעובדים מצטיינים נבחרו:

יחידת המנכ"ל: אוריאן לוי – אגף משאבי אנוש.

מינהל הכספים: לוני ביטון – מחלקת תשלומים ולאה איטה הירש – אגף הגבייה.

המינהל הכללי: לאה אלישע – המחלקה המשפטית וענבר ביטון – מחלקת מכרזים.

מינהל הנדסה: מיכל חן עמיר – פיקוח על הבניה. פזית קולט – חשבות רישוי בנייה.

מינהל תפעול: אריאל דוד גבאי – מחלקת פיקוח עירוני. תמי כהן – מינהלת רובע ב'. שלמה פדובה – מחלקת פיקוח עירוני.

מינהל שירותים חברתיים: אתי היינה – מחלקת רווחה ומשפחתונים. אסתר טרנוך – מחלקת עולים. נדב פרסל – מחלקת גמילה מסמים.

מינהל החינוך: מרסל אבוטבול – בי"ס יסודי. אלי דפס – על יסודי.  טטיאנה וינר גולדין – השירות הפסיכולוגי. צביקה ויצמן – יסודי. ליליאן נחמני –  גני ילדים.

הפרסים ותעודות ההוקרה הוענקו כאמור בטקס שהתקיים בבית יד לבנים, המשלב ברכות והרמת כוסית לכבוד חג הפסח הקרב ובא. את הטקס החגיגי פתח השחקן אריק משעלי (שנות ה-80) בקטע משעשע שחובר במיוחד לכבוד המעמד ולאחריו הוקרן סרטון המצטיינים שסחף את הקהל למחיאות כפיים על המקוריות והיוזמה. בסרטון נראים העובדים המצטיינים כשהם מכינים מפה של העיר אשדוד באמצעות גרפיטי, תחת הסלוגן "עובדים בונים עיר בונה קהילה". המיצג המדהים מוצג בגבעת יונה וכבר מהווה מקור משיכה למבקרים ומדריכי טיולים. יוזם הרעיון: שמואל דוד, יועץ התקשורת של ראש העיר.

בדברי הברכה שנשא ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, הוא דיבר על ערך המצוינות ושיבח את עובדי העירייה על השירותים שהם מעניקים לתושבים, במסירות ובאדיבות, ובמיוחד שיבח את אלה המעלים את רמת השירות לרמה מקצועית של מצוינות ומושכים את כל העירייה לשיאים חדשים של שירות לתושב. מנכ"ל העירייה אילן בן עדי הודה לעובדי העירייה ובחר לשבח את הנשים בנאום פרגון והעצמה נשית. מירב שרת, מנהלת אגף משאבי אנוש, שיבחה את העובדים המצטיינים והודתה על הגיבוי לו זוכה מראש העיר וממנכ"ל העירייה בכל הקשור לטיפול במשאב האנושי וכן שיבחה את שיתוף הפעולה עם ועד העובדים. כך גם יו"ר ועד העובדים גב' איריס נפתלי ויו"ר המרחב בהסתדרות מר חיים שייב, ששבחו את העובדים ואת היכולת של כולם לעבוד יחד, באחדות ובנאמנות ומתוך שליחות ציבורית.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

[