מישהו שומע אותי?

מישהו שומע אותי?

ביום שלישי האחרון, במתנ"ס כופף, התקיים כנס לצוות מדריכי הרשות העירונית – מהות, העובדים עם בני נוער בעיר, ארגוני נוער ונציגי תנועות הנוער.

הכנס נבנה לטובת מענה על שאלת תפקידם של המדריכים לילדים ובני נוער, לקראת היציאה לקיץ, סיום שנת הלימודים ותחילת החופש הגדול. יום זה בהובלת הרשות העירונית – מהות, בראשותה של המנכ"לית – הגב' סימונה מורלי והגב' מזל שאלתיאל – ראש תחום נוער בעיר.

עם הכניסה לחופשת הקיץ, השגרה הופכת במהירות לשעמום, בני נוער רבים חשים בדידות וריקנות  ומעבירים את זמנם מול המסכים, ללא נוכחות של בוגר משמעותי. ד"ר רועי בן מנחם – מנהל המדרשה למקצועות ההנחיה במכון אדלר פתח את הכנס בהרצאה "מישהו שומע אותי", בה הסביר לנוכחים כיצד לפנות לבני הנוער בתקופה, בה הם הכי זקוקים להכוונה, לדעת לשאול את השאלות הנכונות, לתמוך ולדעת שאותו נער נערה יודע שאתם שם תמיד בשבילם. בהרצאה, התפתח דיון בו השתתפו נציגי תנועות הנוער שהסבירו מהם צרכיהם כבני נוער.

הרצאתו של בן מנחם התבססה על שיחות, מפגשים, מחקרים ותובנות שאסף במהלך השנים ובסיומה צוות הרשות העירונית חידד את מדיניות הארגון בנושא חירום בקיץ. מר שאולי דהן מנהל פרויקט 'משאלה חוויתית' ברשות, העביר את הנהלים, תוך שיח פורה בין הצוותים.

תודה לגב' עינב עדן -מנהלת היחידה לפיתוח תכנים ולגב' אפרת אברמוביץ' – מנהלת מניעה בחינוך הבלתי פורמאלי ברשות על פיתוח יום זה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*