מורה לחיים במקיף ו

מורה לחיים במקיף ו

היום נחגג יום המורה בביה"ס מקיף ו' אשר בניהולה של מנהלת השש שנתי ד"ר רונית טאוב. יחד עם מנהלת חטיבת הביניים הגב' תמר מאיר, הרכזת החברתית הגב' רונית מויאל, ועד ההורים וצוות המנהלה בראשות יוני וקנין, הורמה בבית הספר חגיגה של ממש לציון היום המיוחד בו הודו הורי ותלמידי בית הספר לאנשי החינוך.

הבוקר נפתח בשטיח אדום וקשת בלונים אשר דרכה נכנסו כלל אנשי ההוראה של בית הספר, זכו לקבל מטריה לקראת החורף הגשום ובחדר המורים חיכתה להם ארוחה כיד המלך, עליה עמלו הורי בית הספר. את התוכן יצרה הרכזת החברתית הגב' מויאל, אשר הובילה את מקהלת בית הספר ומועצת התלמידים שברכו ושרו לצוות כולו.

לדברי ד"ר טאוב, "יום המורה הוא בעיני חג של ממש. זה היום בו התלמידים לומדים להכיר תודה לצוות שעושה לילות כימים, מעורב, פעיל ומסור. ביום חג כזה, נזכרים כולנו במלאכת הקודש הנקראת חינוך, ובחשיבותה בעיצוב הדורות הבאים. לחזות בתלמיד המודה למורה על פועלו זה רגע עילאי שמביא עימו סיפוק אדיר, ומטעין מחדש אנרגיות לתקופת עשיה נוספת. אני מודה מקרב לב לרונית מויאל שעסקה בחגיגה הזו רבות, ליו"ר ועד ההורים רבקה מקטובי והועד כולו, וליוני וקנין על ההירתמות למה שהיה לנו היום".

יו"ר ועד ההורים רבקה מקטובי הוסיפה "אני מרגישה שהילדים של כולנו זכו, ואני גאה להיות יו"ר ועד הורים בבית ספר עם מנהלת וצוות כזה. אלה הימים בהם אנו זוכים להעריך אנשי חינוך שזמינים תמיד ומכל הלב. הנחישות והדבקות במטרה של המנהלת רונית והאמירה שלה ושל הצוות החינוכי שהילדים בראש עושה את מקיף ו לחם ומשפחתי. תודה לכם מורים אהובים שלנו! זה בשם כל הורי תלמידי המקיף והורי הועד".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*