לראשונה באשדוד – הגבלות על רובעים ג', ז' ו-ח'

לראשונה באשדוד – הגבלות על רובעים ג', ז' ו-ח'

העיר אשדוד עברה לא מעט טלטלות בעשור האחרון, החל משלושה מבצעים מול החמאס כולל צוק איתן ועוד כמה מתיחויות בדרך. תמיד נהוג להשוות בין ההשבתה של מצב בטחוני להשבתה של קורונה ורק היום אנחנו מבינים שהקורונה קשה לא פחות וככל הנראה מסתורית יותר ופה ליותר זמן, בטח ממה שדמיינו בהתחלה.

ועדת השרים אישרה סגירת מוסדות חינוך ואיסור התקהלות של יותר מ-10 אנשים. והוטלו הגבלות על רובעים בעיר, בהמשך להמלצת משרד הבריאות.

לא יהיו הגבלות על תנועת התושבים או יציאה למרחב הציבורי או יציאה לעבודה. כמובן שתימשך האכיפה על אי עטיית מסיכות וביקורות בעסקים על מנת לבדוק עמידה בתנאי התו הסגול.

הרובעים עליהם יוטלו ההגבלות יהיו הרובעים ג', ח' ורובע ז'. ההדבקות במקומות אלה יצאה משליטה מאחר ומדובר במשפחות ברוכות ילדים וההדבקות רובן הן בתוך המשפחה.

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי:

תושבי אשדוד,
לצערנו נתוני התחלואה בעיר אשדוד מדאיגים. עיקר תשומת הלב ניתן בשלב זה לרובעים ח' ג' ו-ז' בהם מספר החולים הוא הגדול ביותר.
בהתאם להנחיית משרד הבריאות ברובעים אלו יסגרו מהיום ועד להודעה חדשה כל מוסדות החינוך, לכלל המגזרים ולכל הגילאים.
כמו כן ברובעים אלו נאסרת החל מהערב כל התקהלות מעל ל-10 אנשים.

התפילות יתקיימו בהרכב של עד 10 אנשים.

מאחר וחלק גדול מההדבקות נגרמות ממפגשים משפחתיים, אנא הימנעו מנסיעה לערים אחרות או מאירוח אנשים שאינם משפחתכם הגרעינית.

אני שב ומתריע בפניכם, אם לא נקפיד כולנו על ההנחיית של עטיית מסכה, שמירת מרחק והיגיינה, נמצא את עצמנו בסגר כללי ובסיכון בריאותי חמור לנו וליקירנו.

האכיפה המשטרתית והעירונית תפעל ביתר שאת. לא ינתנו התראות ולא נוותר למפירי ההנחיות.

זו השעה לגלות אחריות אישית, משפחתית וקהילתית.

ביחד ננצח בע״ה את נגיף הקורונה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*