שליש לראש העיר בבקשה… וכן, יש לו נהג תורן

שליש לראש העיר בבקשה… וכן, יש לו נהג תורן

השבוע התקיימה הופעה של להקת ANA RF בפאב ה'שלומפר' במסגרת ה"מדינייט"- יוזמה המתקיימת זו השנה השנייה ברציפות בה ממשיכים את הופעות פסטיבל מדיטרנה אל תוך הלילה בהופעות בפאבים ברחבי העיר. במהלך הערב הגיע לפאב ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי וגם, אירעה דרמה קטנה כחלק מגימיק שיווקי ביוזמת האחים חיים ודורון בנישו שגרמו לערב להיות בלתי נשכח

אל הפאב הגיעו ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, סגנו עו"ד גבי כנפו ומנכ"ל הפסטיבל מר מוטי מלכא, הגב' אתי לוגסי טורקניץ' ממרכז 'כיוונים' לצעירים' ולקחו חלק בחגיגה, שתו בירה, נשנשו והשתלבו עם הקהל הצעיר והתוסס.

ראש העיר נקרא על ידי הלהקה אל הרחבה בה רקדו ושרו הצעירים ואמר: "יש לנו את העיר יפה במדינת ישראל, הכי כיפית עם החבר'ה הצעירים הכי נהדרים שיש".

קצת לפני שהמופע הסתיים, עצרה הלהקה את המופע שכן הבחינו באדם עומד על גג המקום עם פניו אל הקהל ומאיים לקפוץ… הדבר עורר דרמה קטנה במקום אולם עד מהרה, עם כניסתם של חלק מצוות עובדי הפאב לבושים כחובשים, טרמפולינה מתנפחת ענקית ומשאבה אל מרכז הרחבה, הובן כי מדובר בהפקה נוספת מאת פאב השלומפר, שמידי ערב מפתיעים את לקוחותיהם.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ופלמייתו לא נרתעו מהדרמה הקטנה ויתרה מכך, כשפנו לראש העיר וספרו לו על המקרה הוא נעמד בתחילה על "רגליו האחוריות" למקרה ויתרחש משהו… (בכל זאת, רופא נשאר רופא) ובשנייה שהובהר כי מדובר בתעלול חייך וחזר אל כוס הבירה הקרה וכולם המשיכו בחגיגה, אל תוך הלילה.

בסיום ההופעה עלה לנגן על העמדה דיג'יי עמית זגורי והחלה מסיבה במקום. הלוליין שקפץ אל הטרמפולינה המתנפחת הגיע ללחוץ את ידו של ראש העיר וזכה לחיבוק.

להקת ANA RF הופיעו זו הפעם השנייה בפאב ה'שלומפר' וכן בפעם השנייה במסגרת מדיטרנה. בפעם הקודמת הופיעו בבמת ה"שואו קייס" ברחבת יריד האוכל ואמש במסגרת ה"מדינייט".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*