ויהי בוקרֿ ויהי ערב… יום שלישי

ויהי בוקרֿ ויהי ערב… יום שלישי

היום השלישי של פסטיבל אושפיזין מוזיקלי באשדוד חתם שלושה מופעים נוספים של אמנים מתארחים ומארחים כמיטב המסורת והגיע לשיאים של רגש במופע של עמיר בניון, לשיאים של שמחה אצל אסי יחיאל ושיא נוסטלגי מהנה בחלונות הגבוהים. במוצ"ש יינעל הפסטיבל במופע "מתוק מדבש" במשכן על במת המשכן ציין עמיר בניון 20 שנות יצירה ואירח את ארקדי דוכין ומיכה שטרית. בניון חזר לזיכרונות דרך הקלאסיקות והשירים שהשאירו חותם בזכות קולו החד פעמי והגשתו מלאת הרגש. האולם מלא בצעירים וצעירים בנפשם שהתרגשו ללא הפסקה מקולו מרטיט הלב.

אולם בית יד לבנים היה מלא עד אפס מקום  כשעל הבמה אסי יחיאל מגדולי הזמר היווני בארץ יחד עם הזמרת הנפלאה מיוון אספסיה סטרטיגו (המופיעה עם יורגו דלארס וכריסטו ניקולופולוס) בליווי להקה בת שישה נגנים… הקהל המפרגן קם בכל סיום שיר ומחא כפיים.

באולם מונארט 'החלונות הגבוהים' במסע מוזיקלי מרתק בעקבות הקלאסיקות של הרוק הישראלי עם שלושה מוזיקאיים רב תחומיים: קרן הדר זמרת הסופרן, משה זורמן ואסף רוט כשכל שירי החלונות הגבוהים האהובים עלינו קיבלו עיבודים מיוחדים ולבשו צורה חדשה עם קול הסופרן המדהים, הענוג והנקי של קרן הדר, הקלידים של משה זורמן ואסף רוט שנתן קצב סקסי בכלי ההקשה השונים.

תלמידי אקדמא קיבלו את פניהם של האורחים של באי מונארט ובלובי של יד לבנים.

במוצ״ש הקרוב ינעל הפסטיבל במופע "מתוק מדבש" כשעל במת המשכן דן כנר ינחה ויישתף בסיפורים מאחורי מיטב הלהיטים משנות ה-50'-70' בעיבוד בימתי מוזיקלי לתוכנית הרדיו המיתולוגית  ״צפיחית בדבש״ שכבשה את אוזניהם של אלפי מאזינים אדוקים

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*