הקיץ נלמד… איך מצילים חיים!

הקיץ נלמד… איך מצילים חיים!

איך מנצלים את החופש הגדול? רוכשים כלים נוספים להצלת חיים כ-750 מתנדבי נוער מד"א משדרגים בשבועות אלו את הכשרתם בקורס לטיפול באירוע רב נפגעים * כ 400 מתנדבי נוער מד"א נוספים מוסמכים בקורס מדריכים צעירים וקורס מדריכי עזרה ראשונה ובעתיד יכשירו מאות בני נוער להתנדב הארגון במד"א זה כבר הפך למסורת- במהלכי חופשת הקיץ, עוברים מתנדבי הנוער של מד"א מגוון קורסים והכשרות על מנת להמשיך ולתרום למשימות הצלת החיים של מד"א ולשדרג את הידע המקצועי שלהם.

במהלך חודש יולי סיימו כ- 200 מתנדבי נוער מד"א קורס מדריכים צעירים (מד"צים) ויסייעו בעתיד בהדרכות מד"א בתרגולי חניכים בקורסים ובחניכה אישית.

בימים אלו כ-750 מתנדבי נוער מד"א משתתפים בקורס תאר"ן (תחנת אירוע רב נפגעים) שנערך בשני מחזורים אשר משדרג משמעותית את רמת הכשרתם וזאת בנוסף לכ- 220 מתנדבי נוער מד"א שמוסמכים להיות מדריכי עזרה ראשונה, בוגרי קורס המדריכים ידריכו בעתיד את בני נוער שמצטרפים למד"א בכל רחבי הארץ בקורס שנתי בו ילמדו עזרה ראשונה ותכנים חינוכיים, ערכיים והומניטריים נוספים בהם: זהות ישראלית, נזקי האלכוהול והעישון, מניעת מחלות ועוד ואת הציבור הרחב בפרויקט ההחייאה של מד"א בקניונים ובמקומות ציבורים.

mada1

מנהלת קורס המדריכים של מד"א, אורטל בלמן: "אני גאה מאד בכלל החניכים שמחליטים לעשות משהו משמעותי בחופשת הקיץ, זה לא דבר שמובן מאליו. הם מגיעים ללמוד איך להעביר תכנים, מתמקצעים בתחום הצלת חיים ועושים זאת בהצלחה ביתרה. מדובר בנוער איכותי ביותר – הדור הבא של מגן דוד אדום ובכלל של המדינה".

מנכ"ל מד"א אלי בין: "כוחו של מד"א טמונה בהון האנושי המרכיב אותו. אני מלא גאווה אל מול אלפי בני הנוער האיכותי והמיוחד הזה שלוקחים חלק בהכשרות מד"א בחופשת הקיץ בכל שנה מחדש על מנת לסייע לארגון שמשימתו, הצלת החיים. רבים מבני הנוער הללו, יהפכו בעתיד למתנדבים בוגרים ועובדים שימשיכו לתרום לארגון, לא יכולנו לבצע את המשימות היומיומית הניצבות בפנינו בלעדיהם."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*