העירייה התחדשה בקטנועים חשמליים

העירייה התחדשה בקטנועים חשמליים

השבוע הגיעו שלושה אופנועים חדשים, הגל הראשון של כלי רכב חשמליים וידידותיים לסביבה. בהמשך מתכוונת העירייה להמיר בהדרגה את כל צי הרכב בכלים חשמליים.

"רכשנו את האופנועים החשמליים בהתאם לחזון ראש העיר ובמסגרת המדיניות העירונית המעודדת מעבר לתחבורה ידידותית ולא מזהמת, ושמירה על ערכי סביבה וקיימות עירונית" אומר מר אמנון לוי, קצין הרכב של העירייה.

לוי מציין כי מדובר בשלושה קטנועים שכבר נמסרו ליחידות העירייה. שני קטנועים נמסרו לביטחון העירוני וקטנוע אחד לפיקוח העירוני. הם ישמשו את היחידות העירוניות בפעולות פיקוח ושמירה על הסדר הציבורי ובמשימות האכיפה. "יתרונם של הקטנועים בכושר התמרון והניידות, בזמינות מרבית ומיטבית, ובהגשת סיוע ומתן תגובה מידית לתרחישים שונים" הוא אומר ומפרט את היתרונות לעיר חכמה וקיימות: "הקטנועים נוחים לתחזוק ותפעול, הם חסכוניים מאוד ובעיקר ידידותיים לסביבה ושומרים על ערכי הקיימות".

כאמור, הקטנועים החשמליים ידידותיים לסביבה, אין מהם פליטות גז ועשן המזהמים את האוויר, אינם מרעישים ונוחים בהפעלה. מגמת העירייה היא להרחיב את גל הרכישות ועם הזמן להחליף את הקטנועים הקיימים בקטנועים חדשים המופעלים באמצעות מערכת  חשמלית. "רכישת הכלים החדשים תהיה בהדרגה" אומר לוי ומגלה כי יש זכיין לרכישת רכבים חשמליים. "המגמה היא שכל רכב תפעולי ו/או קטנוע שירכיב את צי הכלים התפעוליים של העירייה, יוחלף לחשמלי ויעמוד בעקרונות ה'עיר חכמה'" הוא מסכם.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*