המורה ביבי…

המורה ביבי…

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו בחר לפתוח את שנת הלימודים של מדינת ישראל, באשדוד. ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי קידם את פניו בבית ספר אמירים, עם נציגי החינוך, צוות בית הספר והתלמידים אשר ערכו לו קבלת פנים מכובדת וראויה. תלמידי כיתה א' יזכרו את השיעור הראשון שלהם בבית ספר אמירים, עם המורה נתניהו!

בימים האחרונים, בשקט בשקט, הפך בית הספר אמירים ברובע י' לזירת ביטחון מתוחה ותזזיתית. מנהלת בית הספר מצאה עצמה מתפקדת כקצינה צבאית ומשתלבת בכל מערך ההכנות לקראת ביקורו של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו. חסימת מבואות, שטח סטרילי, בידוק בטחוני, אישורי מעבר, מחוץ לתחום, הגשת רשימות ועוד היו למונחים חדשים שנכללו בלקסיקון ההיערכות החדש. פתאום בכפיפה אחת יושבים נציגיה הבכירים של העירייה ובראשם גב' דינה בר אולפן המשנה למנכ"ל וראש מינהל החינוך מר אריה מימון, נציגי המשטרה והביטחון העירוני, נציגי בית הספר וכמובן אגף האבטחה ואנשי משרד ראש הממשלה ונערכים לביקור המתוקשר. ואכן, לאחר כל סידורי הביטחון וההערכות בית הספר לביקור, ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי קידם את פני ראש הממשלה והובילו אחר כבוד למפגש עם תלמידי בית הספר.

מפגש התלמידים עם ראש הממשלה היה חגיגי במיוחד. דגלי לאום ושירה, מקהלת זמר ותלמידי העיר המצטיינים חיכו לראש הממשלה וקדמו את פניו. מנהלת בית הספר גב' מיכל שוהם נשאה דברים על בית הספר ועל הזהות הבית ספרית, גב' אמירה חיים מנהלת מחוז דרום במשרד החינוך, החמיאה על העבודה החינוכית הנעשית באשדוד וראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הציג את אשדוד כעיר מודל בתחום החינוך ותיאר בכמה מילים את ההישגים של התלמידים המצטיינים שנפגשו עם ראש הממשלה. ד"ר לסרי ביקש את עזרת ראש הממשלה בקידומה של אשדוד כעיר החכמה של ישראל.

מר בנימין נתניהו שוחח עם הילדים הרכים והדגיש את חשיבות לימוד השפה העברית והקשר אל מורשת ישראל, את לימוד שפת המספרים לביסוס מקצועות החשבון והמדעים ולימוד האנגלית כחלק מהשפה הבינלאומית והקשר עם מדינות המערב המפותחות. בסיום המפגש הראשון התכבד ראש הממשלה להיכנס לכיתה א' ולהעביר לתלמידים שיעור אישי, במהלכו שוחח איתם על תחביביהם וצפיותיהם מבית הספר, מחבריהם ומעצמם. ראש הממשלה עמד על הקשר שבין ציונות ומצוינות. הוא דיבר על בניית הארץ וביסוס המדינה וביקש מהילדים להיות טובים יותר בכל מה שהם עושים.

הביקור בבית ספר אמירים היה בהחלט ראוי ומכובד. צוות בית הספר זכה להרבה מאוד שבחים על ארגון הילדים ועל האירוח. מחמאות גדולות הורעפו עם כל מי שנטל חלק בארגון היום החגיגי ובהם גב' דינה בר אולפן, אגף האירועים והביטחון, דוברות ויחסי הציבור ועובדי מינהל התפעול. ראש העיר ליווה את ראש הממשלה בצאתו מאשדוד ואנשי מינהל החינוך המשיכו את דרכם למוסדות נוספים, להתרשמות מהיום הראשון לפתיחת שנת הלימודים.

here

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*